Start Suknie ślubne Suknia Ślubna Księżniczka

Nasze suknie ślubne wykonane są z tkanin z różnych stron świata. Wykorzystujemy prawdziwe francuskie koronki jak i zwiewne jedwabie z Azji. Suknie szyte są z organzy, żakardów, tiuli, atłasu czy tafty. Mogą być zdobione, jak kreacje największych gwiazd, kamieniami Swarovskiego, klejnotami, strasami.

Kreacje są pomysłowe i z naszej kolekcji każda panna młoda wybierze coś dla siebie.

Suknia Ślubna Księżniczka

Suknia Ślubna - Księżniczka

Pięknie udrapowany gorsecik odcięty pod biustem koronką, spływającą delikatnie na spódnicę, która mieni się tysiącami błyszczących punkcików.

W tej sukni każda dziewczyna poczuje się jak księżniczka.

Suknia ślubna Księżniczka to suknia stworzona z myślą o Tobie!

 

Amareldin to hurtownia sukien ślubnych wykonanych z najwyższej jakości materiałów, dostępnych po bardzo atrakcyjnej cenie. Nasza bogata oferta dla firm skierowana jest głównie do salonów mody ślubnej na terenie całej Polski. Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do naszych hurtowni sukien ślubnych!

Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek zajmuje się projektowaniem i szyciem sukien ślubnych wedle własnych, często niepowtarzalnych pomysłów. Nasze suknie ślubne zyskały uznanie niezliczonej ilości panien młodych. Zapraszamy do naszych salonów mody ślubnej!